Poznaj SEKRET, który pozwoli Ci...

Osiągnąć 3X Większe Rezultaty w 2X Krótszym Czasie W Twoim MLM!

Ucząc Się Od Praktyków, Którzy Już Osiągneli Sukcesy w Marketingu Sieciowym Przez Internet

Chcesz osiągnąć 3x większe rezultaty w 2x krótszym czasie?

Oto co otrzymasz w Onlajnersach (to tylko część naszej obfitej wiedzy, którą Ci damy):

Oczywiście to zaledwie cząsteczka wiedzy w tym JEDYNYM W POLSCE panelu wiedzy dla osób budujących MLM przy użyciu internetu. Zarobiłem już dwa miliony zł w Networku i na szczęście nie muszę zarabiać na tej wiedzy. Jedyne co od Ciebie wymagam to zaangażowanie i sprawdzenie tematu w symbolicznej inwestycji „na czekoladę” na pokrycie kosztów serwera i obsługi portalu… To jak, rzeczywiście chcesz osiągać 3 razy większe rezultaty w 2 razy krótszym czasie czy to tylko czcze gadanie ?

Poznaj Opinie Zadowolonych Osób

"Z całego serca rekomenduję Platformę Onlajnersi VIP!"

"Odkąd do nich dołączyłam mój biznes poszybował w górę! Dostałam praktyczną wiedzę krok po kroku co zrobić, aby zwiększyć swoje efekty. Wiedza od wieloletnich praktyków . Nauczyłam się jak kreować swój wizerunek w internecie, czy pozyskiwać kontakty do biznesu. Wcześniej parokrotnie szkoliłam się w tym zakresie , ale nie było efektów. Szkolenia na tej grupie są przekazywane prostym językiem i dzielą się na niej sprawdzonymi przez siebie sposobami . Na start dostałam również możliwość zarabiania na gotowym tunelu sprzedażowym, a na dodatek otrzymałam gotowe treści i grafiki. Czas wymieniłam na pieniądze dlatego to najlepsza platforma jaką kiedykolwiek widziałam!"
5/5
Asia Bednarz

"Z całego serca rekomenduję Platformę Onlajnersi VIP!"

"Na Platformie otrzymujemy potężną dawkę wiedzy z budowania fanpage, blogów, sprzedaży online, czy też zdobywania klientów i współpracowników. Wiedza nie tylko teoretyczna, ale również praktyczna, gdyż przekazywana przez fachowców ze swojej dziedziny, fachowców którzy swą wiedzę zdobywali „w boju”, przekuwali teorię w praktykę (ponad 12 milionów złotych obrotu z ostatnich 5 lat) w wielu projektach. Poza tym na Platformie oprócz szkoleń Tomasza Damiana, Marcina Oniszczuka, czy Ireneusza Fudro i Marcina Gurtowskiego, mamy wywiady z topowymi osobami w Social Media min. Frazerem Brooksem, Fryderykiem Karzełkiem, Piotrem Mosio czy też Kamilą Rowińską. Uczestnicy Platformy Onlajnersów mają możliwość zarabiać na zasadzie partnerstwa reklamując i promując udział w szkoleniach. "
5/5
Andrzej Salomon

"Nareszcie mam efekty!"

5/5
Judyta Szlanga

"Absolutny fenomen!"

5/5
Anna Lipowska

Dlaczego Nasi Kursanci Mają Aż Tak Niesamowite EFEKTY?

Show Order Summary
7.00zł
Product Subtotal
Symbol zastępczy
Onlajnersi - Pakiet Miesięczny
  × 1
27.00 / month with a 7-day free trial and a 7.00 sign-up fee
Subtotal 7.00
Total 7.00

Customer information

Dane płatności

Payment

  • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Symbol zastępczy
Onlajnersi - Pakiet Miesięczny
  × 1
27.00 / month with a 7-day free trial and a 7.00 sign-up fee
Kwota 7.00
Łącznie 7.00
Recurring totals
Subtotal 27.00 / month
Recurring total 27.00 / month
First renewal: 10 lipca 2022